Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów.

Email Drukuj PDF

Temat bardzo aktualny i na czasie. Polecamy informację ze strony Ministerstwa Edukacji Narodowej. "Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów".

 

Podsumowanie wydarzeń z roku szkolnego 2014/2015

Email Drukuj PDF

Za nami pracowity rok, zdecydowanie mamy się czym pochwalić. Nasi uczniowie na comiesięcznych apelach mogli zapoznać się z wydarzeniami, które miały miejsce w naszej szkole przez cały rok. Zapraszamy do obejrzenia przeglądu tego co wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2014/2015. Trochę się tego nazbierało Emotikon wink.
Jesteśmy dumni z Was drodzy uczniowie, że tak chętnie uczestniczycie w życiu Waszej szkoły. Emotikon grin

 

Informacja - spis podręczników i spotkanie z klasami I.

Email Drukuj PDF

26 sierpnia o godzinie 1600 odbędzie się spotkanie rodziców i uczniów klas pierwszych. Spis podręczników do pobrania tutaj.

 

Na początku września w szkole zorganizowany zostanie kiermasz używanych podręczników.

 

Święto Żandarmerii Wojskowej

Email Drukuj PDF

18 czerwca 2015r. uczniowie z grupy mundurowej  kl. I LO wyjechali do Elbląga na obchody 25-lecia Żandarmerii Wojskowej. Mieliśmy okazję obejrzeć sprzęt prewencyjny wykorzystywany w codziennej służbie przez żołnierzy elbląskiej żandarmerii. Z zainteresowaniem  wykorzystywaliśmy symulator dachowania sprawdzając swoje reakcje na tego typu zdarzenia. Chętni zasiadali do  symulatora jazdy 3D i symulatora zderzeń.  Mogliśmy  zapoznać się z wyposażeniem poszczególnych pojazdów interwencyjnych, w tym ambulansu kryminalistycznego, gdzie technik kryminalistyki pomagał nam odcisnąć linie papilarne. Korzystając z okazji mogliśmy  dowiedzieć się jakie obowiązują kryteria podczas naboru do formacji oraz jaka jest droga rozwoju żołnierza zawodowego. Odwiedziliśmy również stanowiska promocyjne, które zaprezentowali przedstawiciele innych służb mundurowych na co dzień współpracujących z Żandarmerią Wojskową, czyli: Komenda Miejska Policji, Państwowa Straż Pożarna oraz Straż Graniczna z Elbląga. Co więcej pomagaliśmy czynnie ochraniać teren podczas pokazu przygotowanego przez miejscową policję. Podsumowując wyjazd można rzec, że było przyjemnie, wesoło i pożytecznie.

M. Z.

 


Strona 1 z 53

Ulti Clocks content

Przystąpiliśmy do realizacji projektu


Dzisiaj jest: Sobota
1 Sierpnia 2015
Imieniny obchodzą
Brodzisław, Justyn, Konrad, Konrada,
Nadia, Piotr

Do końca roku zostało 153 dni.
Zodiak: Lew


Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15