Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Udział uczniów w imprezach i zawodach sportowych w roku szkolnym 2012/2013

Email Drukuj PDF

 

Dnia 15.11.2012r, w hali sportowej ZS w Czerninie, odbyły się Zawody Powiatowe w ramach XIII Licealiady Województwa Pomorskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.                                                                                                    Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby:

Dziewczęta Chłopcy

Buzanowska Aleksandra  - III LO             Kacprowicz Karol       - IV T

Gorczewska Katarzyna     - I T                Kędzierski Adrian       - III T

Gussmann Alicja              - III LO           Kołodziejski Dawid    - II LO

Guzman Anna                   - III T           Lezner Michał             - I T

Kasprowicz Klaudia         - III LO             Link Cezary                - III T

Kiliszewska Kamila         - II LO               Lisiewicz Jarosław     - II LO

Kopańska Adrianna          - II LO             Miler Wojciech           - III ZSZ

Malec Magdalena             - III T             Nakielski Damian       - III T

Parafiańska Karolina        - IV T               Orłowski Cezary         - I LO

Wasilewska Dominika      - IV T                Parafiański Wojciech - I T

Wasińska Julia                  - IV T             Pietruszka Marcin      - II LO

Tutaj Kamil                - IV T

 

Po zaciętej walce nasze drużyny zajęły III miejsca.


Dnia 24.10.2012r, w Wejherowie, odbył się Finał XIII Licealiady Województwa Pomorskiego w Biegach na Orientację. Już drugi rok uczestniczymy w tej imprezie. Trzeba przyznać, iż w tym roku organizatorzy podnieśli poprzeczkę, jeżeli chodzi o trudność trasy biegowej. Było ciężko, ale Ala Gussmann (III LO), Basia Malicka (II T), Wojtek Demczuk (III ZSZ), Adam Trzaska (III LO), Sylwek Stępniakowski (II LO) i Adrian Tutaj (II LO) nie należą do tych, co narzekają.

Oto klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta - indywidualnie

26 miejsce - Gussmann Ala

28 miejsce - Malicka Basia,

na 53 startujące zawodniczki

- drużyna dziewcząt - X miejsce

Chłopcy - indywidualnie

27 miejsce - Demczuk Wojciech

33 miejsce - Stępniakowski Sylwek

35 miejsce - Trzaska Adam

48 miejsce - Tutaj Adrian (debiut w BnO),

na 79 startujących

- drużyna chłopców - VII miejsce

Na 22 startujące szkoły średnie nasza szkoła uplasowała się na VII miejscu. Przed nami tylko szkoły z Wejherowa (3), z Gdyni (2) i z Gdańska(1), których uczniowie trenują w klubach bieg na orientację.

 


 

W dniu 05.10.2012r , w Lasku Betoniarskim odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych o Puchar Dyrektora  Szkoły. Startowało 43 uczniów. Dziewczęta biegły około 800 a chłopcy około 1000m. Przedstawiamy  wyniki:

Dziewczęta Chłopcy

1. Malicka Barbara                                               Demczuk Wojciech

2. Gabiuch Marlena                                              Kędzierski Adrian

3. Gajewska Angelika                                           Bończoszek Michał

4.    Mańkowska Katarzyna                                        Parafiński Wojciech

5.    Gorczewska Katarzyna                                        Parafiński Rafał

6.    Buzanowska Aleksandra                                       Stepniakowski Sylwester

7.    Wójtowicz Adrianna                                            Lezzner Michał

8.    Jędrzejewska Justyna                                         Graczyk Adam

9.    Kiliszewska Kamila                                              Tutaj Adrian

10.  Dąbrowska Elżbieta                                             Link Cezary

11.  Sobocińska Ktarzyna                                            Winiarz Rafał

12.  Guzman Anna                                                     Marczuk Piotr

13.  Parafińska Karolina                                              Krakowski Tomasz

14.  Kopańska Adrianna                                              Wdowiak Dominik

15.  Dunia Aldona                                                       Sobczyk Jacek

16.  Pułjanauskas Jolanta                                             Orłowski Czary

17.  Kalinowska Marzena                                              Czerwiec Radosław

18.  Skorupa Paulina                                                    Skoraszewski Maciej

19.  Dąbrowska Sylwia                                                  Subocz Artur

20.  Ziętek Justyna                                                      Klincewicz Mateusz

Lisiewicz Jarosław

Kołodziejski Dawid i Czahuk Damian- nk


W dniu 11.10.2012r w Parku Miejskim w Sztumie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowała sztafeta dziewcząt i chłopców w składzie



Dziewczęta                                                              Chłopcy

1.Buzanowska Aleksandra   III LO                1.Bończoszek Michał            II T

2.Gabiuch Marlena               II T                 2.Demczuk Wojciech            III ZSZ

3.Gajewska Angelika            I LO                3.Czachuk Damian                 II ZSZ

4.Gorczewska Katarzyna      I T                   4.Graczyk Adam                    I T

5.Gussmann Alicja               III LO               5.Kacprowicz Karol               IV T

6.Guznam Anna                    III T                6.Kędzierski Adrian              III T

7.Jędrzejewska Justyna         I T                  7.Tutaj Adrian                        II LO

8.Kiliszewska Kamila           II LO                  8.Link Cezary                        III T

9.Kowalczyk Katarzyna       III T                    9.Marczuk Piotr                    II LO

10.Malicka Barbara              II T                  10.Parafiński Rafał                 II ZSZ

11.Mańkowska Katarzyna   I LO                   11.Stępniakowski Sylwester  II LO

12.Wójtowicz Adrianna      I LO

Sztafeta naszych  dziewcząt zwyciężyła i będzie reprezentowała powiat sztumski  na zawodach wojewódzkich w Garczynie 19.10.2012r.  Sztafeta chłopców zajęła III miejsce, ale niewiele brakowało do srebra.





19  października 2012r, prawdziwa złota i słoneczna jesień przywitała naszą sztafetę dziewcząt na Finale Wojewódzkim XIII Licealiady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Garczynie.
Konkurencja była ogromna,  bo 22 powiaty naszego województwa wystawiły swoje reprezentacje.
Ciężko na tych zawodach o medal - powiat Rumia, Gdańsk, Bytów, Kwidzyn czy Lębork ma ogromne tradycje i składy tych zespołów to sami zawodnicy klubowi.
Nasze dziewczyny zaprezentowały się najlepiej jak mogły i w efekcie zajęły XIII  miejsce.
Gratulujemy!

Skład sztafety:

1.    Buzanowska Aleksandra

2.    Gabiuch Marlena

3.    Gajewska Angelika

4.    Gorczewska Katarzyna

5.    Gussmann Alicja

6.    Jędrzejewska Justyna

7.    Kiliszewska Kamila

8.    Kowalczyk Katarzyna

9.    Malicka Barbara

10.  Mańkowska Katarzyna

11.  Wójtowicz Adrianna




W dniach 26.09, 03 i 09.10.2012r na Orliku przy Zespole Szkól w Sztumie odbył  się   Powiatowy Turniej  Piłki Nożnej. Reprezentacja naszej szkoły w składzie :


1.    Bończoszek Michał      II T

2.    Czahuk Damian            II ZSZ

3.    Jędrzejewski Artur       III ZSZ

4.    Kacprowicz Karol        IV T

5.    Kasprzak Radosław      I ZSZ

6.    Lezner Michał              I T

7.    Link Cezary                  III T

8.    Orłowski Cezar            I LO

9.    Orłowski Damian          I ZSZ

10.  Parafiński Rafał            II ZSZ

11.  Parafiński Wojciech     I T

12.  Pietruszka Marcin         II LO

13.  Tutaj Kamil                   IV T

14.  Wadowski Kamil          I ZSZ

15.  Wdowiak Dominik       I T

16.  Wnuk Mateusz              I LO

Reprezentacja zajęła II miejsce.

 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 342406

Ulti Clocks content
1 (51).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Adela, Erast, Felicyta, Klemens,
Klementyn, Orestes, Przedwoj

Do końca roku zostało 39 dni.
Zodiak: Skorpion

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15