Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Sport I semestr 2013/2014

Email Drukuj PDF

SPORT I SEMESTR

rok szkolny 2013/14


W lesie za Prakwicami 20 wrzenia 2013r odbyy si I Otwarte Mistrzostwa Gminy Dzierzgo w Biegu na Orientacj. Oto wyniki w kategorii szk ponadgimnazjalnych:

Dziewczta

  1. Woniak Nikola
  2. Sieciska Eliza
  3. Marciczyk Dominika
  4. Kopaska Adrianna
  5. Sugalska Maja
  6. Samiec Wioletta
  7. Markowicz Alicja
  8. Gajewska Andelika
  9. Kwolek Wiktoria
  10. Godlewska Marta
  11. Dawidowska Monika
  12. Bobko Daria
  13. Malicka Barbara
  14. Kiliszewska Kamila
  15. Jdrzejewska Justyna

Chopcy

  1. Tutaj Adrian
  2. Przybilski Fabian
  3. Stpniakowski Sylwester
  4. Orowski Damian
  5. Wadowski Kamil
  6. Matuszak Dawid
  7. Subocz Artur
  8. Kulik Krystian
  9. Kociski Marcin
  10. Wdowiak Dominik
  11. Kopacz Filip
  12. Kasprzak Radosaw
  13. Grelik ukasz
  14. nigrski Micha
  15. abiski Kamil
  16. Panu Remigiusz
  17. Odya Pawe
  18. Nazaruk Bartomiej
  19. Miszkiewicz Maciej
  20. Felczak Szymon
  21. Graczyk Adam
  22. Fabiszewski Jakub
  23. Drzyzga Konrad
  24. Chwesiuk Jakub
  25. Boczoszek Micha




W Lasku Betoniarskim w Dzierzgoniu 04.10.2013r odbyy si Mistrzostw Szkoy w Biegach Przeajowych o Puchar Dyrektora Szkoy. Oto wyniki:

Dziewczta

  1. 1. Malicka Barbara
  2. 2. Dobosz Marta
  3. 3. Gorczewska Katarzyna
  4. Boyke Agnieszka
  5. Gajewska Angelika
  6. Gabiuch Marlena
  7. Wojtowicz Adrianna
  8. Jdrzejewska Justyna
  9. Adamowska Emilia
  10. Dunia Aldona
  11. Marciczyk Dominika
  12. Garlpw Edyta
  13. Markowicz Alicja
  14. Solka Weronika
  15. Dawidowska Monika
  16. Kiliszewska Kamila
  17. Pawlak Karolina
  18. Tomaszewska Paulina
  19. Kalinowska Marzena
  20. Walkiewicz Patrycja
  21. Kopaska Adrianna
  22. Pujanauskas Jolanta
  23. Jurkiewicz Michalina
  24. Pytka Karolina
  25. Sugalska Maja


Chopcy

  1. Parafiski Wojciech
  2. Kasprzak Radosaw
  3. Kociski Marcin
  4. Fabiszewski Jakub
  5. Boczoszek Micha
  6. Orowski Damian
  7. Tutaj Adrian
  8. Matuszak Dawid
  9. Paluch Szymon
  10. Kulik Krystian
  11. Przybilski Fabian
  12. Wangin Kacper
  13. nigrski Micha
  14. Wnuk Mateusz
  15. Link Cezary
  16. Winiarz Rafa
  17. Chwesiuk Jakub
  18. Marczuk Piotr
  19. Makowski Hubert
  20. Felczak Szymon
  21. Miszkiewicz Maciej
  22. Klincewicz Mateusz
  23. Stolc Tomasz
  24. Meller Rafa
  25. Sypniewski Rafa
  26. Kopacz Filip
  27. Godek Jakub
  28. Orowski Cezary
  29. abiski Kamil




W Lasku Miejskim ?Baantarnia? w Elblgu 05 padziernika 2013 r. odbyy si I zawody w ramach V edycji Grand Prix Elblaga w Biegu na Orientacj. Nasz szko reprezentowa 5 uczniw.

W kategorii Szk Ponadgimnazjalnych zwyciya Dominika Marciczyk a druga bya Adrianna Kopaska . Wrd chopcw zwyciy Adrian Tutaj, drugi by Marcin Kociski a trzeci Matuszak Dawid.


W Rumi 09.10.2013r odbya si Wojewdzka Licealiada w Biegach na Orientacj. Nasz szko reprezentowao siedmioro uczniw i zajli oni nastpujce miejsca:

Kopaska Adrianna - 13

Marciczyk Dominika - 20

Malicka Barbara - 30

Tutaj Adrian - 23

Matuszak Dawid - 34

Przybilski Fabian - 58

Kociski Marcin - NKL

W klasyfikacji druynowej dziewczta zajy 6 miejsce a chopcy - 11.

W Parku Miejskim Sztumie 10.10.2013r odbyy si Powiatowe Sztafetowe Biegi Przeajowe w ramach Wojewdzkiej Licealiady 2013/2014. Sztafeta dziewczt w skadzie:

  1. Malicka Barbara
  2. Dobosz Marta
  3. Gorczewska Katarzyna
  4. Boyke Agnieszka
  5. Gajewska Angelika
  6. Guzman Anna
  7. Wjtowicz Adrianna
  8. Jdrzejewska Justyna
  9. Adamowska Emilia
  10. Kowalczyk Katarzyna
  11. Marciczyk Dominika
  12. Gabiuch Marlena

zaja II miejsce.

Sztafeta chopcw w skadzie:

  1. Parafiski Wojciech
  2. Kasprzak Radosaw
  3. Kociski Marcin
  4. Fabiszewski Jakub
  5. Boczoszek Micha
  6. Orowski Damian
  7. Matuszak Dawid
  8. Kdzierski Adrian
  9. Parafiski Rafa
  10. Czahuk Damian
  11. Tutaj Adrian
  12. Paluch Szymon

zaja III miejsce.


W Zespole Szk w Czerninie 15.11.2013 r. odby si Powiatowy Turniej Piki Rcznej w ramach Licealiady 2013/14. Nasz szko reprezentowaa druyna dziewczt i chopcw w skadzie:

Dziewczta :

  1. Guzman Anna
  2. Jurkiewicz Michalina
  3. Kiliszewska Kamila
  4. Kopaska Adrianna
  5. Malec Magdalena
  6. Makowska Katarzyna
  7. Sugalska Maja
  8. Tessikowska Patrycja
  9. Wjtowicz Adrianna
  10. Gajewska Angelika


Chopcy

  1. Drozd Piotr
  2. Kdzierski Adrian
  3. Lezner Micha
  4. Link Cezary
  5. Lisiewicz Jarosaw
  6. Nakielski Damian
  7. Orowski Cezary
  8. Owsianka Adam
  9. Panu Remigiusz
  10. Parafiski Wojciech
  11. nigrski Micha
  12. Winiarz Rafa


W Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Dzierzgoniu 18.11.2013 r. odby si Powiatowy Turnieju Piki Nonej - Futsal w ramach Licealiady 2013/2014

Reprezentacja naszej szkoy w skadzie:

  1. Adam Baata
  2. Damian Czahuk
  3. Damian Orowski
  4. Konrad Drzyzga
  5. ukasz Grelik
  6. Marek Lebiedziuk
  7. Mateusz Wnuk
  8. Micha Boczoszek
  9. Micha Lezner
  10. Radosaw Kasprzak
  11. Wojciech Parafiski,

zaja I miejsce .


W Zespole Szk Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku 11.12.2013r odby si Pfina Wojewdzki w Halowej Pice Nonej -Futsal w ramach Licealiady 2013/2014

Druyna naszej szkoy w skadzie:

  1. Adam Baata,
  2. Micha Boczoszek,
  3. Damian Czahuk,
  4. Piotr Drozd,
  5. Konrad Drzyzga,
  6. Jakub Godek,
  7. ukasz Grelik,
  8. Radosaw Kasprzak,
  9. Marek Lebiedziuk,
  10. Micha Lezner,
  11. Damian Orowski,
  12. Wojciech Parafiski,
  13. Mateusz Wnuk,

zaja III miejsce.

W Zespole Szk Zawodowych w Barlewiczkach 13.12.2013r odby si Powiatowy Turniej Tenisa Stoowego w ramach Licealiady 2013/2014. Nasz szko reprezentowaa druyna dziewczt i chopcw. Druyna dziewczt w skadzie : Marta Cegeka, Paulina Cegeka i Anna Krl zaja II miejsce a druyna chopcw w skadzie: Micha Boczoszek, Dawid Koodziejski i Micha Lezner zaja miejsce trzecie.


Ewa Nazarewicz

 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 345528

Ulti Clocks content
1 (43).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Sobota
17 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Franciszek, Izydor,
Julian, Konstanty, Łukasz, Niegomir,
Sylwin, Zbigniew, Zbyszko

Do końca roku zostało 318 dni.
Zodiak: Wodnik

Zesp Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgo

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15