Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Sport I semestr 2013/2014

Email Drukuj PDF

SPORT I SEMESTR

rok szkolny 2013/14


W  lesie za Prakwicami 20 września 2013r odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Gminy Dzierzgoń  w Biegu na Orientację. Oto wyniki w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

Dziewczęta

  1. Woźniak Nikola
  2. Siecińska Eliza
  3. Marcińczyk Dominika
  4. Kopańska Adrianna
  5. Sugalska Maja
  6. Samiec Wioletta
  7. Markowicz Alicja
  8. Gajewska Andżelika
  9. Kwolek Wiktoria
  10. Godlewska Marta
  11. Dawidowska Monika
  12. Bobko Daria
  13. Malicka Barbara
  14. Kiliszewska Kamila
  15. Jędrzejewska Justyna

Chłopcy

  1. Tutaj Adrian
  2. Przybilski Fabian
  3. Stępniakowski Sylwester
  4. Orłowski Damian
  5. Wadowski Kamil
  6. Matuszak Dawid
  7. Subocz Artur
  8. Kulik Krystian
  9. Kościński Marcin
  10. Wdowiak Dominik
  11. Kopacz Filip
  12. Kasprzak Radosław
  13. Grelik Łukasz
  14. Śnigórski Michał
  15. Żabiński Kamil
  16. Panuś Remigiusz
  17. Odya Paweł
  18. Nazaruk Bartłomiej
  19. Miszkiewicz Maciej
  20. Felczak Szymon
  21. Graczyk Adam
  22. Fabiszewski Jakub
  23. Drzyzga Konrad
  24. Chwesiuk Jakub
  25. Bończoszek Michał




W Lasku Betoniarskim w Dzierzgoniu 04.10.2013r odbyły się Mistrzostw Szkoły w Biegach Przełajowych o  Puchar Dyrektora Szkoły. Oto wyniki:

Dziewczęta

  1. 1. Malicka Barbara
  2. 2. Dobosz Marta
  3. 3. Gorczewska Katarzyna
  4. Boyke Agnieszka
  5. Gajewska Angelika
  6. Gabiuch Marlena
  7. Wojtowicz Adrianna
  8. Jędrzejewska Justyna
  9. Adamowska Emilia
  10. Dunia Aldona
  11. Marcińczyk Dominika
  12. Garlpów Edyta
  13. Markowicz Alicja
  14. Solka Weronika
  15. Dawidowska Monika
  16. Kiliszewska Kamila
  17. Pawlak Karolina
  18. Tomaszewska Paulina
  19. Kalinowska Marzena
  20. Walkiewicz Patrycja
  21. Kopańska Adrianna
  22. Pułjanauskas Jolanta
  23. Jurkiewicz Michalina
  24. Pytka Karolina
  25. Sugalska Maja


Chłopcy

  1. Parafiński Wojciech
  2. Kasprzak Radosław
  3. Kościński Marcin
  4. Fabiszewski Jakub
  5. Bończoszek Michał
  6. Orłowski Damian
  7. Tutaj Adrian
  8. Matuszak Dawid
  9. Paluch Szymon
  10. Kulik Krystian
  11. Przybilski Fabian
  12. Wangin Kacper
  13. Śnigórski Michał
  14. Wnuk Mateusz
  15. Link Cezary
  16. Winiarz Rafał
  17. Chwesiuk Jakub
  18. Marczuk Piotr
  19. Makowski Hubert
  20. Felczak Szymon
  21. Miszkiewicz Maciej
  22. Klincewicz Mateusz
  23. Stolc Tomasz
  24. Meller Rafał
  25. Sypniewski Rafał
  26. Kopacz Filip
  27. Godek Jakub
  28. Orłowski Cezary
  29. Żabiński Kamil




W Lasku Miejskim „Bażantarnia” w Elblągu  05 października 2013 r. odbyły się I zawody w ramach V edycji Grand Prix Elblaga w Biegu na Orientację. Naszą  szkołę reprezentował  5 uczniów.

W  kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych zwyciężyła  Dominika Marcińczyk a druga była Adrianna Kopańska . Wśród chłopców zwyciężył Adrian Tutaj,  drugi był Marcin Kościński a trzeci Matuszak Dawid.


W Rumi  09.10.2013r odbyła się Wojewódzka  Licealiada w Biegach na Orientację. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów i zajęli oni   następujące miejsca:

Kopańska Adrianna  - 13

Marcińczyk Dominika  - 20

Malicka Barbara    - 30

Tutaj Adrian   - 23

Matuszak Dawid  - 34

Przybilski Fabian   - 58

Kościński Marcin  - NKL

W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły  6  miejsce  a chłopcy -  11.

W Parku Miejskim Sztumie 10.10.2013r odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach   Wojewódzkiej Licealiady 2013/2014. Sztafeta dziewcząt w składzie:

  1. Malicka Barbara
  2. Dobosz Marta
  3. Gorczewska Katarzyna
  4. Boyke Agnieszka
  5. Gajewska Angelika
  6. Guzman Anna
  7. Wójtowicz Adrianna
  8. Jędrzejewska Justyna
  9. Adamowska Emilia
  10. Kowalczyk Katarzyna
  11. Marcińczyk Dominika
  12. Gabiuch Marlena

zajęła II  miejsce.

Sztafeta chłopców w składzie:

  1. Parafiński Wojciech
  2. Kasprzak Radosław
  3. Kościński Marcin
  4. Fabiszewski Jakub
  5. Bończoszek Michał
  6. Orłowski Damian
  7. Matuszak Dawid
  8. Kędzierski Adrian
  9. Parafiński Rafał
  10. Czahuk Damian
  11. Tutaj Adrian
  12. Paluch Szymon

zajęła III miejsce.

 


 

W  Zespole Szkół  w Czerninie 15.11.2013 r. odbył się Powiatowy Turniej  Piłki Ręcznej  w ramach Licealiady 2013/14. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt  i chłopców w składzie:

Dziewczęta :

  1. Guzman Anna
  2. Jurkiewicz Michalina
  3. Kiliszewska Kamila
  4. Kopańska Adrianna
  5. Malec Magdalena
  6. Mańkowska Katarzyna
  7. Sugalska Maja
  8. Tessikowska Patrycja
  9. Wójtowicz Adrianna
  10. Gajewska Angelika

 


Chłopcy

  1. Drozd Piotr
  2. Kędzierski Adrian
  3. Lezner Michał
  4. Link Cezary
  5. Lisiewicz Jarosław
  6. Nakielski Damian
  7. Orłowski Cezary
  8. Owsianka Adam
  9. Panuś Remigiusz
  10. Parafiński Wojciech
  11. Śnigórski Michał
  12. Winiarz Rafał

 


 

W Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Dzierzgoniu 18.11.2013 r. odbył się Powiatowy Turnieju Piłki Nożnej -  Futsal w ramach Licealiady 2013/2014

Reprezentacja naszej szkoły  w składzie:

  1. Adam Bałata
  2. Damian Czahuk
  3. Damian Orłowski
  4. Konrad Drzyzga
  5. Łukasz  Grelik
  6. Marek Lebiedziuk
  7. Mateusz Wnuk
  8. Michał Bończoszek
  9. Michał Lezner
  10. Radosław Kasprzak
  11. Wojciech Parafiński,

zajęła I  miejsce .

 


 

W  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 4 w Malborku  11.12.2013r odbył się Półfinał Wojewódzki  w Halowej Piłce Nożnej -Futsal w ramach  Licealiady 2013/2014

Drużyna naszej szkoły w  składzie:

  1. Adam Bałata,
  2. Michał Bończoszek,
  3. Damian Czahuk,
  4. Piotr Drozd,
  5. Konrad Drzyzga,
  6. Jakub Godek,
  7. Łukasz Grelik,
  8. Radosław Kasprzak,
  9. Marek Lebiedziuk,
  10. Michał Lezner,
  11. Damian Orłowski,
  12. Wojciech Parafiński,
  13. Mateusz Wnuk,

zajęła III miejsce.

W Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach 13.12.2013r odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w ramach Licealiady 2013/2014. Naszą szkołę reprezentowała  drużyna dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt w składzie : Marta Cegełka, Paulina Cegełka i Anna Król zajęła II miejsce a drużyna chłopców w składzie: Michał Bończoszek, Dawid Kołodziejski i Michał Lezner zajęła  miejsce trzecie.


Ewa Nazarewicz

 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 342399

Ulti Clocks content
1 (42).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Adela, Erast, Felicyta, Klemens,
Klementyn, Orestes, Przedwoj

Do końca roku zostało 39 dni.
Zodiak: Skorpion

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15