Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Email Drukuj PDF

W naszej szkole 8 lutego odby si ju po raz czwarty Dzie Rodzica. W programie spotkania znalazo si podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej za pierwszy semestr. Pan Dyrektor przedstawi uczniw, ktrzy uzyskali najwysze rednie w nauce, frekwencj i najlepsze zachowanie, wyczyta rwnie uczniw ze 100% frekwencj. Prymusom z kadej klasy zaproponowa tradycyjnie w kwietniu wycieczk, tym razem w planach Bieszczady i okolice. Rodzice i opiekunowie, raczc si pysznym ciastem, owocami i kaw, obejrzeli prezentacje i pokazy rnorodnych zainteresowa, pasji oraz hobby w wykonaniu uczniw, jak i nauczycieli.

Wielkie wraenie na wszystkich wywar pokaz taca standardowego i latynoamerykaskiego w wykonaniu ucznia klasy III LO- Marcina elaznego, ktry doskonali swoje umiejtnoci w tej dziedzinie od siedmiu lat pod okiem mistrzw i obecnie prezentuje klas B. Rodzice na wasne oczy przekonali si, ile osign ju w tej dziedzinie taczc przed nimi ze swoj partnerk Dominik Szpaczysk. Nie mniej interesujcy okaza si pokaz serwowania ananasa w wykonaniu Dyrektora naszej szkoy, ktry ze zrcznoci prawdziwego Master Chefa, szybko, sprawnie i z humorem "rozebra" ananasa na czci pierwsze dwoma sposobami. Zebrani mogli podziwia rwnie sztuk carvingu, czyli rzebienia w owocach i warzywach, w ktrej specjalizuje si Pani Wioleta uchowska- wicedyrektor szkoy. Razem z uczennic kl. III Technikum- Michalin Badesk zaprezentoway kunsztowne rzeby wykonane w tych i zielonych melonach oraz efektowne kompozycje wykonane z rzepy, buraka, ananasa, czy banana. Te pikne rzeby, w drodze losowania trafiy w rce zaskoczonych i zadowolonych rodzicw. Uczniowie z Technikum o specjalnoci technik ywienia i usug gastronomicznych zaprezentowali okolicznociowe nakrycie stou na romantyczne spotkanie, a nawet umoliwili rodzicom sprawdzenie swoich umiejtnoci w tej dziedzinie.

Spotkanie zakoczyo si prezentacj fryzury wieczorowej z dugich wosw przygotowanej przez Dominik Szutko- uczennic klasy III Zasadniczej Szkoy Zawodowej i jednoczenie laureatk Wojewdzkiego Konkursu Uczniw Rzemios Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego w Gdasku. Zebrani mogli podziwia rwnie umiejtnoci fryzjerskie Adrianny aboklickiej - naszej absolwentki, ktra na co dzie pracuje we wasnym Salonie Fryzjerskim Ada w Starym Dzierzgoniu. Ponadto rodzice wpisywali si do Zotej Ksigi i gosowali na najciekawsze fotografie wykonane przez czonkw Szkolnego Koa Fotograficznego LUX .

Na kadego rodzica czekay biuletyny z ycia naszej szkoy oraz niespodzianka- szkolny kalendarz na rok 2017 ze zdjciami uczniw z rnych uroczystoci, wyjazdw, akcji i wycieczek.

Cae spotkanie upyno w miej i serdecznej atmosferze, cieszymy si z frekwencji rodzicw i opiekunw. Zapraszamy na peen niespodzianek Dzie Rodzica ju za rok :)

M.Z.

 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 366811

Ulti Clocks content
1 (26).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Czwartek
16 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Ambroży, Domarad,
Domarat, Joachim, Joachima, Roch

Do końca roku zostało 138 dni.
Zodiak: Lew

Zesp Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgo

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15