Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Email Drukuj PDF

20-23 marca odbyo si w Segmunsburger Haus Werraquelle spotkanie. Podczas wizyty przygotowawczej prowadzono rozmowy z panem Manfredem Muller , jego on Christ i crk Ramon Herzog. Celem wizyty byo nawizanie wsppracy z hotelami i pensjonatami zlokalizowanymi w Turyngii (Niemcy) w sprawie praktyk zawodowych. W zagranicznych praktykach w ramach programu Erasmus+ bd uczestniczyli uczniowie technikum w zawodach technik obsugi turystycznej oraz technik ywienia i usug gastronomicznych.


 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 364519

Ulti Clocks content
1 (25).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Środa
20 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Zesp Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgo

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15