Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kolejne wiadomości od Josepha z Zambii

Email Drukuj PDF

Drodzy Rodzice Adopcyjni,

w dalekiej  Zambii od połowy stycznia trwa  nowy rok szkolny. Wraz z nim nadszedł czas na zakupy trymestralne. Dzieci zostały obdarowane artykułami higienicznymi, przyborami szkolnymi oraz witaminami w postaci moringi. Początek roku to także nowiutki uniform szkolny, plecak i eleganckie buciki.

Powoli nadciąga sucha i chłodna pora roku, niebawem temperatura zacznie spadać, a w czerwcu, lipcu i sierpniu wieczory, noce i poranki staną się przejmująco zimne. I wtedy przydadzą się zakupione w poprzednim roku ciepłe koce,  a wysłużone sweterki szkolne ogrzeją  innych domowników…

 

 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 593
Zakładki : 3
Odsłon : 339498

Ulti Clocks content
1 (1).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Środa
20 Września 2017
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15