Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kolejne wiadomości od Josepha z Zambii

Email Drukuj PDF

Drodzy Rodzice Adopcyjni,

w dalekiej  Zambii od połowy stycznia trwa  nowy rok szkolny. Wraz z nim nadszedł czas na zakupy trymestralne. Dzieci zostały obdarowane artykułami higienicznymi, przyborami szkolnymi oraz witaminami w postaci moringi. Początek roku to także nowiutki uniform szkolny, plecak i eleganckie buciki.

Powoli nadciąga sucha i chłodna pora roku, niebawem temperatura zacznie spadać, a w czerwcu, lipcu i sierpniu wieczory, noce i poranki staną się przejmująco zimne. I wtedy przydadzą się zakupione w poprzednim roku ciepłe koce,  a wysłużone sweterki szkolne ogrzeją  innych domowników…

 

 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 342403

Ulti Clocks content
1 (29).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Adela, Erast, Felicyta, Klemens,
Klementyn, Orestes, Przedwoj

Do końca roku zostało 39 dni.
Zodiak: Skorpion

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15