Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Email Drukuj PDF

Drodzy Rodzice Adopcyjni,

w dalekiej Zambii od poowy stycznia trwa nowy rok szkolny. Wraz z nim nadszed czas na zakupy trymestralne. Dzieci zostay obdarowane artykuami higienicznymi, przyborami szkolnymi oraz witaminami w postaci moringi. Pocztek roku to take nowiutki uniform szkolny, plecak i eleganckie buciki.

Powoli nadciga sucha i chodna pora roku, niebawem temperatura zacznie spada, a w czerwcu, lipcu i sierpniu wieczory, noce i poranki stan si przejmujco zimne. I wtedy przydadz si zakupione w poprzednim roku ciepe koce, a wysuone sweterki szkolne ogrzej innych domownikw?

 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 366850

Ulti Clocks content
1 (21).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Czwartek
16 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Ambroży, Domarad,
Domarat, Joachim, Joachima, Roch

Do końca roku zostało 138 dni.
Zodiak: Lew

Zesp Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgo

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15