Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

X Jubileuszowy Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich

Email Drukuj PDF

7 kwietnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Kołozębiu odbył się X Jubileuszowy Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich. W konkursie potraw i koszyka wielkanocnego uczestniczyli uczniowie klasy II technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunem panią Marzeną Drwięga. Drugą część reprezentacji naszej szkoły stanowili uczniowie tańczący do utworów muzyki ludowej pod opieką pani Agnieszki Barańskiej. Poniżej prezentujemy cz.1 i 2 ich występów oraz fotorelację z wydarzenia. Zapraszamy do oglądania.


 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 342420

Ulti Clocks content
1 (51).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Adela, Erast, Felicyta, Klemens,
Klementyn, Orestes, Przedwoj

Do końca roku zostało 39 dni.
Zodiak: Skorpion

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15