Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

X Jubileuszowy Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich

Email Drukuj PDF

7 kwietnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Kołozębiu odbył się X Jubileuszowy Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich. W konkursie potraw i koszyka wielkanocnego uczestniczyli uczniowie klasy II technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunem panią Marzeną Drwięga. Drugą część reprezentacji naszej szkoły stanowili uczniowie tańczący do utworów muzyki ludowej pod opieką pani Agnieszki Barańskiej. Poniżej prezentujemy cz.1 i 2 ich występów oraz fotorelację z wydarzenia. Zapraszamy do oglądania.


 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 593
Zakładki : 3
Odsłon : 339479

Ulti Clocks content
1 (56).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Środa
20 Września 2017
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15