Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Email Drukuj PDF

7 kwietnia w Specjalnym Orodku Szkolno - Wychowawczym w Koozbiu odby si X Jubileuszowy Powiatowy Przegld K Gospody Wiejskich. W konkursie potraw i koszyka wielkanocnego uczestniczyli uczniowie klasy II technikum w zawodzie technik ywienia i usug gastronomicznych wraz z opiekunem pani Marzen Drwiga. Drug cz reprezentacji naszej szkoy stanowili uczniowie taczcy do utworw muzyki ludowej pod opiek pani Agnieszki Baraskiej. Poniej prezentujemy cz.1 i 2 ich wystpw oraz fotorelacj z wydarzenia. Zapraszamy do ogldania.


 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 361142

Ulti Clocks content
1 (6).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Heliodor, Kajus, Leonia, Leonid,
Łukasz, Soter, Strzeżymir, Teodor

Do końca roku zostało 254 dni.
Zodiak: Byk

Zesp Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgo

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15