Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Email Drukuj PDF

Gminna Koalicja Na Rzecz Rozwoju Bibliotek ju po raz smy zorganizowaa Przegld Kabaretw Szkolnych pod hasem: ? wiat bohaterw literackich?. W tym roku odby si on 11 kwietnia 2017 roku w sali gimnastycznej Szkoy Podstawowej w Dzierzgoniu.

Grupa "Zielone abki" z Tczowego Przedszkola w Dzierzgoniu zaprezentowaa kabaret pt. "Deszczowy Krl" Doroty Gellner. Wychowawca Mariola suwalska. Grupa "Fioletowe Motylki" wystpia w kabarecie pt. ?Jak miesice nowy rok obdarowyway". Wychowawca Mirosawa Zapaa. Kabaret PAKA ze Szkoy Podstawowej im. Tysiclecia Pastwa Polskiego w Dzierzgoniu przedstawi Skecz ?Bajkowe stacyjkowo? Opiekunowie: Grayna Kamieniarz i Magdalena Kwiatkowska. Uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawa II w Dzierzgoniu wystpili w monumentalnym przedstawieniu z du iloci aktorw: "Od nieki do Katniss. Bohaterowie i hero". Opiekun: Elbieta Gorzeja. Zesp Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu wystpi z adaptacj ?Wdrwek Maego Ksicia?. Uczniowie z klas: III T, I T wcielili si w wybrane postacie literackie: May Ksi: Konrad Abramczyk, Ra: Alicja Zasowska, Narrator: Karolina Raska, Krl: Dominik Figur, Pyszaek: Martyna Mazurek, Pijak: Magorzata Lewandowska, Latarnik: Karolina Solka, Lisek: Dorota Sinko. Opiekun: Dorota astowska.

Wszystkie zespoy aktorskie nagrodzone zostay gromkimi brawami, statuetk VIII Przegldu Kabaretw Szkolnych, dyplomem i sodkim upominkiem.

 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 366838

Ulti Clocks content
1 (1).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Czwartek
16 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Ambroży, Domarad,
Domarat, Joachim, Joachima, Roch

Do końca roku zostało 138 dni.
Zodiak: Lew

Zesp Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgo

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15