Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Email Drukuj PDF

We wtorek 25 kwietnia promowalimy nasz szko na Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Sztumie. Przedstawilimy ofert ksztacenia na kolejny rok szkolny, proponowalimy do poczytania nasz szkolny biuletyn z wkadk fotograficzn, rozdawalimy ulotki, opowiadalimy o sztuce "rzebienia" w owocach i warzywach oraz wystawilimy niewielk cz sprztu geodezyjnego. Na naszym stanowisku nie zabrako rwnie broni sportowej, kroniki szkolnej, czy zdj z rnych szkolnych imprez i uroczystoci. Ponadto ucze klasy II Technikum o specjalnoci technik ywienia i usug gastronomicznych Daniel Twardowski przyrzdza pyszne owocowe koktajle z dodatkiem produktw uznawanych za "super ywno", np. jagody goji, ekologiczny bezmleczny napj ryowy, mleko sojowe. Koktajle cieszyy si bardzo duym zainteresowaniem osb odwiedzajcych targi. Zapraszalimy rwnie na Dzie Otwarty Szkoy, ktry odbdzie si 15 maja 2017 r.

M. Z.

 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 366834

Ulti Clocks content
1 (1).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Czwartek
16 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Ambroży, Domarad,
Domarat, Joachim, Joachima, Roch

Do końca roku zostało 138 dni.
Zodiak: Lew

Zesp Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgo

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15