Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Byliśmy na Powiatowych Targach Edukacji i Pracy

Email Drukuj PDF

We wtorek 25 kwietnia promowaliśmy naszą szkołę na Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Sztumie. Przedstawiliśmy ofertę kształcenia na kolejny rok szkolny, proponowaliśmy do poczytania nasz szkolny biuletyn z wkładką fotograficzną, rozdawaliśmy ulotki, opowiadaliśmy o sztuce "rzeźbienia" w owocach i warzywach oraz wystawiliśmy niewielką część sprzętu geodezyjnego. Na naszym stanowisku nie zabrakło również broni sportowej,  kroniki szkolnej, czy zdjęć z różnych szkolnych imprez i uroczystości. Ponadto uczeń klasy II Technikum o specjalności technik żywienia i usług gastronomicznych Daniel Twardowski przyrządzał pyszne owocowe koktajle z dodatkiem produktów uznawanych za "super żywność", np. jagody goji, ekologiczny bezmleczny napój ryżowy, mleko sojowe. Koktajle cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem osób odwiedzających targi. Zapraszaliśmy również na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 15 maja 2017 r.

M. Z.

 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 593
Zakładki : 3
Odsłon : 339473

Ulti Clocks content
1 (29).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Środa
20 Września 2017
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15