Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego

Email Drukuj PDF

Uczniowie i absolwenci, ktrym przyznano Stypendium Starosty Sztumskiego o charakterze motywacyjnym w wyniku klasyfikacji kocoworocznej w roku szkolnym 2015/2016.

Absolwenci:

  1. Daria Bobko
  2. Monika Dawidowska
  3. Paulina wierczyska
  4. Alicja Markowicz
  5. Karolina Pawlak
  6. Daria Pawska
  7. Michalina Kuc
  8. Dominika Marciczyk
  9. Justyna Jdrzejewska
  10. Katarzyna Rokicka
  11. Jarosaw Marut

Uczniowie Liceum Oglnoksztaccego:

  1. Tomasz Wilewski - II LO
  2. Katarzyna Kruszyska - II LO

Uczniowie Technikum:

  1. Konrad Abramczyk - III T
  2. Joanna Trzaska - III T
  3. Klaudia Standarska - III T
  4. Agnieszka Rakoczy - III T
  5. Milena Bednarska - IV T
  6. Natalia Walkiewicz - III T
  7. Alicja Zasowska - III T
  8. Justyna Aleksandrowicz - IV T
  9. Sylwia Budka - IV T
  10. Paulina Czupyt - IV T
  11. Agnieszka Pajk - III T
  12. Amelia Klejna - III T
  13. Klaudia Jarzembiska - II T
  14. Agata Pliszka - II T
  15. Martyna Miroczuk - II T

Uczniowie Zasadniczej Szkoy Zawodowej:

1. Agata Dunia - III ZSZ

2. Katarzyna Czupyt - II ZSZ

Uczniowie, ktrym przyznano Stypendium Starosty Sztumskiego o charakterze motywacyjnym w wyniku klasyfikacji rdrocznej w roku szkolnym 2015/2016.

Uczniowie Liceum Oglnoksztaccego:

  1. Tomasz Wilewski - I LO

Uczniowie Technikum:

  1. Konrad Abramczyk - II T
  2. Joanna Trzaska - II T
  3. Klaudia Standarska - II T
  4. Agnieszka Rakoczy - II T
  5. Milena Bednarska - III T
  6. Natalia Walkiewicz - II T
  7. Alicja Zasowska - II T
  8. Justyna Aleksandrowicz - III T
  9. Sylwia Budka - III T
  10. Paulina Czupyt - III T
  11. Justyna Jdrzejewska - IV T
  12. Amelia Kleina - II T
  13. Martyna Miroczuk - I T
  14. Klaudia Jarzembiska - I T
  15. Agata Pliszka - I T

Uczniowie Zasadniczej Szkoy Zawodowej:

1. Katarzyna Rokicka - III ZSZ

2. Agata Dunia - II ZSZ

3. Jarosaw Marut - III ZSZ

4. Dariusz Iwasiej - III ZSZ

Uczniowie i absolwenci, ktrym przyznano Stypendium Starosty Sztumskiego o charakterze motywacyjnym w wyniku klasyfikacji kocoworocznej w roku szkolnym 2014/2015.

Absolwenci:

  1. Adrianna Wjtowicz
  2. Anna Krl
  3. Martyna Krzystek
  4. Maja Sugalska
  5. Michalina Jurkiewicz
  6. Barbara Malicka
  7. Sylwia Dbrowska
  8. Aldona Dunia
  9. aneta Konopka
  10. Kamil abiski

Uczniowie Liceum Oglnoksztaccego:

  1. Maria Kaczmarek - II LO
  2. Natalia Wsicka - II LO
  3. Monika Dreliska -II LO

Uczniowie Technikum:

  1. Konrad Abramczyk - II T
  2. Joanna Trzaska - II T
  3. Klaudia Standarska - II T
  4. Agnieszka Rakoczy - II T
  5. Milena Bednarska - III T
  6. Natalia Walkiewicz - II T
  7. Alicja Zasowska - II T
  8. Justyna Aleksandrowicz - III T
  9. Sylwia Budka - III T
  10. Paulina Czupyt - III T
  11. Agnieszka Pajk - II T
  12. Amelia Klejna - II T

Uczniowie Zasadniczej Szkoy Zawodowej:

1. Katarzyna Rokicka - III ZSZ

2. Agata Dunia - II ZSZ

3. Jarosaw Marut - III ZSZ

Stypendyci Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego o charakterze motywacyjnym za rok szkolny 2013/2014 w Zespole Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu:


  1. Krl Anna
  2. Wjtowicz Adrianna
  3. Stpniakowski Sylwester
  4. Rybicka Patrycja
  5. Trzsie Weronika
  6. Pluta Magdalena
  7. Gussmann Alicja
  8. Michalina Jurkiewicz
  9. Martyna Krzystek
  10. Pio Patrycja
  11. Kacprowicz Mateusz
  12. Doczyk Jakub
  13. Kopaska Adrianna
  14. Jdrzejewska Justyna
  15. Parafiska Karolina
  16. Piotrowska Agata
  17. Fedyrko Dawid
  18. Konopka aneta
  19. Skorupa Paulina
  20. Liszewski Rafa
  21. Wrblewska Natalia
  22. Woniak Nikola
  23. Barbara Malicka
  24. Kaczmarek Joanna
  25. abiski Kamil
  26. Marciczyk Dominika
  27. Pisarska Agata
  28. Gorczewska Katarzyna
  29. Laskowska Anna
  30. Sugalska Maja
  31. Melka Roksana
  32. Witkowska Joanna
  33. nigrski Micha


Stypendyci Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego o charakterze motywacyjnym za rok szkolny 2012/2013 w Zespole Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu:


  1. SarneckaManuela
  2. Sarnecka Malwina
  3. Lange Pawe
  4. Trzsie Weronika
  5. Kutajczyk Magdalena
  6. Kuc Aleksandra
  7. Marusiak Justyna
  8. Baejewska Martyna
  9. Czwerenko Paulina
  10. Procyk Alicja
  11. Ratajczak Daria
  12. Karol Patrycja
  13. Stpniakowski Sylwester
  14. Rybicka Patrycja
  15. Semeniuk Weronika
  16. Siebielec Sandra
  17. Piotrowska Agata
  18. Skorupa paulina
  19. Kaznowska Anna
  20. Parafiska Karolina
  21. Kubacka Natalia
  22. Magdalena Wijata
  23. Pluta Magdalena
  24. Gussmann Alicja
  25. Krl Anna
  26. Wjtowicz Adrianna
  27. Jdrzejewska Justyna
  28. Kaczmarek Joanna


Stypendyci Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego o charakterze motywacyjnym za rok szkolny 2011/2012 w Zespole Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu:

  1. Sarnecka Manuela
  2. Sarnecka Malwina
  3. Lange Pawe
  4. Trzsie Weronika
  5. Kutajczyk Magdalena
  6. Kuc Aleksandra
  7. Marusiak Justyna
  8. Baejewska Martyna
  9. Czwerenko Paulina
  10. Procyk Alicja
  11. Ratajczak Daria
  12. Karol Patrycja
  13. Stpniakowski Sylwester
  14. Rybicka Patrycja
  15. Semeniuk Weronika
  16. Siebielec Sandra
  17. Piotrowska Agata
  18. Skorupa Paulina
  19. Kaznowska Anna
  20. Parafiska Karolina
  21. Kubacka Natalia
  22. Wijata Magdalena
Stypendyci Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego o charakterze motywacyjnym za rok szkolny 2010/2011 w Zespole Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu:
  1. Sarnecka Malwina
  2. Sarnecka Manuela
  3. Procyk Alicja
  4. Kutajczyk Magdalena
  5. Wglarska Alicja
  6. Baejewska Martyna
  7. Maczyszyn Martyna
  8. Ratajczak Daria
  9. Trzsie Weronika
  10. Czwerenko Paulina
  11. Lange Pawe
  12. Kuc Aleksandra
  13. Golenkowicz Julia
  14. Rybicka Patrycja
  15. Mako Adam
Stypendyci Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego o charakterze motywacyjnym za rok szkolny 2009/2010 w Zespole Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu:
  1. Domel Natan
  2. Gieraj Joanna
  3. Sobotka Marcel
  4. Panas Damian
  5. Miszczuk Agata
  6. Sarnecka Manuela
  7. Sarnecka Malwina
  8. Procyk Alicja
 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 364524

Ulti Clocks content
1 (28).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Środa
20 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Zesp Szk im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgo

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15