Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego

Email Drukuj PDF

Uczniowie i absolwenci, którym przyznano Stypendium Starosty Sztumskiego o charakterze motywacyjnym w wyniku klasyfikacji końcoworocznej  w roku szkolnym 2015/2016.

Absolwenci:

  1. Daria Bobko
  2. Monika Dawidowska
  3. Paulina Świerczyńska
  4. Alicja Markowicz
  5. Karolina Pawlak
  6. Daria Pławska
  7. Michalina Kuc
  8. Dominika Marcińczyk
  9. Justyna Jędrzejewska
  10. Katarzyna Rokicka
  11. Jarosław Marut

Uczniowie  Liceum Ogólnokształcącego:

  1. Tomasz Wilewski              - II LO
  2. Katarzyna Kruszyńska      - II LO

 

Uczniowie  Technikum:

  1. Konrad Abramczyk   - III  T
  2. Joanna Trzaska          - III T
  3. Klaudia Standarska   - III T
  4. Agnieszka Rakoczy   -  III T
  5. Milena Bednarska    -  IV T
  6. Natalia Walkiewicz  -   III T
  7. Alicja Zasowska          - III T
  8. Justyna Aleksandrowicz - IV T
  9. Sylwia Budka               - IV T
  10. Paulina Czupyt            - IV T
  11. Agnieszka Pająk          - III T
  12. Amelia Klejna              - III T
  13. Klaudia Jarzembińska - II T
  14. Agata Pliszka                - II T
  15. Martyna Mirończuk    - II T

 

Uczniowie  Zasadniczej  Szkoły  Zawodowej:

1. Agata Dunia             - III ZSZ

2. Katarzyna Czupyt     - II ZSZ

 

Uczniowie, którym przyznano Stypendium Starosty Sztumskiego o charakterze motywacyjnym w wyniku klasyfikacji śródrocznej  w roku szkolnym 2015/2016.

Uczniowie  Liceum Ogólnokształcącego:

  1. Tomasz Wilewski  - I LO

Uczniowie  Technikum:

  1. Konrad Abramczyk   - II T
  2. Joanna Trzaska          - II T
  3. Klaudia Standarska   - II T
  4. Agnieszka Rakoczy   -  II T
  5. Milena Bednarska    -  III T
  6. Natalia Walkiewicz  -   II T
  7. Alicja Zasowska          - II T
  8. Justyna Aleksandrowicz - III T
  9. Sylwia Budka               - III T
  10. Paulina Czupyt            - III T
  11. Justyna Jędrzejewska    - IV T
  12. Amelia Kleina              - II T
  13. Martyna Mirończuk   - I T
  14. Klaudia Jarzembińska - I T
  15. Agata Pliszka  - I T

Uczniowie  Zasadniczej  Szkoły  Zawodowej:

1. Katarzyna Rokicka - III ZSZ

2. Agata Dunia           - II ZSZ

3. Jarosław Marut     - III ZSZ

4. Dariusz Iwasiej      - III ZSZ

Uczniowie i absolwenci, którym przyznano Stypendium Starosty Sztumskiego o charakterze motywacyjnym w wyniku klasyfikacji końcoworocznej  w roku szkolnym 2014/2015.

Absolwenci:

  1. Adrianna Wójtowicz
  2. Anna Król
  3. Martyna Krzystek
  4. Maja Sugalska
  5. Michalina Jurkiewicz
  6. Barbara Malicka
  7. Sylwia Dąbrowska
  8. Aldona Dunia
  9. Żaneta Konopka
  10. Kamil Żabiński

Uczniowie  Liceum Ogólnokształcącego:

  1. Maria Kaczmarek    - II LO
  2. Natalia Wąsicka      - II LO
  3. Monika Dreślińska   -II LO

Uczniowie  Technikum:

  1. Konrad Abramczyk   - II T
  2. Joanna Trzaska          - II T
  3. Klaudia Standarska   - II T
  4. Agnieszka Rakoczy   -  II T
  5. Milena Bednarska    -  III T
  6. Natalia Walkiewicz  -   II T
  7. Alicja Zasowska          - II T
  8. Justyna Aleksandrowicz - III T
  9. Sylwia Budka               - III T
  10. Paulina Czupyt            - III T
  11. Agnieszka Pająk          - II T
  12. Amelia Klejna              - II T

Uczniowie  Zasadniczej  Szkoły  Zawodowej:

1. Katarzyna Rokicka - III ZSZ

2. Agata Dunia           - II ZSZ

3. Jarosław Marut     - III ZSZ

Stypendyści Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego o charakterze motywacyjnym za rok szkolny 2013/2014 w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu:


  1. Król Anna
  2. Wójtowicz Adrianna
  3. Stępniakowski Sylwester
  4. Rybicka Patrycja
  5. Trzęsień Weronika
  6. Pluta Magdalena
  7. Gussmann Alicja
  8. Michalina Jurkiewicz
  9. Martyna Krzystek
  10. Pioś Patrycja
  11. Kacprowicz Mateusz
  12. Doczyk Jakub
  13. Kopańska Adrianna
  14. Jędrzejewska Justyna
  15. Parafińska Karolina
  16. Piotrowska Agata
  17. Fedyrko Dawid
  18. Konopka Żaneta
  19. Skorupa Paulina
  20. Liszewski Rafał
  21. Wróblewska Natalia
  22. Woźniak Nikola
  23. Barbara Malicka
  24. Kaczmarek Joanna
  25. Żabiński Kamil
  26. Marcińczyk Dominika
  27. Pisarska Agata
  28. Gorczewska Katarzyna
  29. Laskowska Anna
  30. Sugalska Maja
  31. Melka Roksana
  32. Witkowska Joanna
  33. Śnigórski Michał


Stypendyści Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego o charakterze motywacyjnym za rok szkolny 2012/2013 w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu:


  1. Sarnecka Manuela
  2. Sarnecka Malwina
  3. Lange Paweł
  4. Trzęsień Weronika
  5. Kutajczyk Magdalena
  6. Kuc Aleksandra
  7. Marusiak Justyna
  8. Błażejewska Martyna
  9. Czwerenko Paulina
  10. Procyk Alicja
  11. Ratajczak Daria
  12. Karol Patrycja
  13. Stępniakowski Sylwester
  14. Rybicka Patrycja
  15. Semeniuk Weronika
  16. Siebielec Sandra
  17. Piotrowska Agata
  18. Skorupa paulina
  19. Kaznowska Anna
  20. Parafińska Karolina
  21. Kubacka Natalia
  22. Magdalena Wijata
  23. Pluta Magdalena
  24. Gussmann Alicja
  25. Król Anna
  26. Wójtowicz Adrianna
  27. Jędrzejewska Justyna
  28. Kaczmarek Joanna


Stypendyści Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego o charakterze motywacyjnym za rok szkolny 2011/2012 w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu:

  1. Sarnecka Manuela
  2. Sarnecka Malwina
  3. Lange Paweł
  4. Trzęsień Weronika
  5. Kutajczyk Magdalena
  6. Kuc Aleksandra
  7. Marusiak Justyna
  8. Błażejewska Martyna
  9. Czwerenko Paulina
  10. Procyk Alicja
  11. Ratajczak Daria
  12. Karol Patrycja
  13. Stępniakowski Sylwester
  14. Rybicka Patrycja
  15. Semeniuk Weronika
  16. Siebielec Sandra
  17. Piotrowska Agata
  18. Skorupa Paulina
  19. Kaznowska Anna
  20. Parafińska Karolina
  21. Kubacka Natalia
  22. Wijata Magdalena
Stypendyści Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego o charakterze motywacyjnym za rok szkolny 2010/2011 w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu:
  1. Sarnecka Malwina
  2. Sarnecka Manuela
  3. Procyk Alicja
  4. Kutajczyk Magdalena
  5. Węglarska Alicja
  6. Błażejewska Martyna
  7. Maczyszyn Martyna
  8. Ratajczak Daria
  9. Trzęsień Weronika
  10. Czwerenko Paulina
  11. Lange Paweł
  12. Kuc Aleksandra
  13. Golenkowicz Julia
  14. Rybicka Patrycja
  15. Mańko Adam
Stypendyści Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego o charakterze motywacyjnym za rok szkolny 2009/2010 w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu:
  1. Domel Natan
  2. Gieraj Joanna
  3. Sobotka Marcel
  4. Panas Damian
  5. Miszczuk Agata
  6. Sarnecka Manuela
  7. Sarnecka Malwina
  8. Procyk Alicja
 

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 342404

Ulti Clocks content
1 (32).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Adela, Erast, Felicyta, Klemens,
Klementyn, Orestes, Przedwoj

Do końca roku zostało 39 dni.
Zodiak: Skorpion

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15