Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Sport 2016/17

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

Email Drukuj PDF

W sali gimnastycznej naszej szkoły 13.03.2017 r., w ramach Licealiady 2016/2017 odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych powiatu sztumskiego. Pierwsze miejsce wywalczył Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie, drugie miejsce zajął Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Barlewiczkach, trzecie miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu w składzie: Mateusz Czechowski, Oskar Gajewski, Szymon Kacprowicz, Jakub Kaczmarek, Łukasz Krusiński, Dawid Majewski, Marcel Majewski, Jakub Maryniowski, Sebastian Mateńka, Dawid Stachowiak i Daniel Żukowski.

 

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Email Drukuj PDF

09.03.2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowała drużyna  w składzie: Roksana Bączek, Weronika Grzywińska, Dominika Haberla, Martyna Mazurek, Monika Potaś, Karolina Różańska, Ewa Walkiewicz. Dziewczęta zajęły trzecie miejsce.

 

Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej

Email Drukuj PDF

W dniach 27-28.02-01.03.2017 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Halowej. W turnieju  uczestniczyło 8 klas podzielonych na dwie grupy po cztery zespoły .

Grupa pierwsza: I LO, IV T, I T, II LO

Grupa druga: III T, I ZSZ, III LO, II ZSZ

Z każdej z grup do półfinału awansowały po dwie najlepsze drużyny. Z grupy pierwszej awans wywalczyły drużyny II LO i I LO, zaś z grupy drugiej awansowały  zespoły I ZSZ i III LO.W pierwszym półfinale II LO pokonała III LO 6:2, w drugim zaś półfinale I ZSZ pokonała I LO 2:1. W meczu o trzecie miejsce I LO po bardzo wyrównanym meczu pokonała  po rzutach karnych  III LO 1:0 ,w regulaminowym czasie gry było 4:4. W meczu o pierwsze miejsce II LO pokonała  I ZSZ 3:2.

I Miejsce II LO

II Miejsce I ZSZ

III Miejsce I LO


 

Sprawozdanie z zawodów sportowych – I semestr roku szk. 2016/2017.

Email Drukuj PDF

W „Lesie Betoniarskim” 26.09.2016 roku odbyły się Szkolne Biegi Przełajowe. W zawodach startowało 41 uczniów- 19 dziewcząt i 22 chłopców. W kategorii dziewcząt pierwsze trzy miejsca zajęły: Joanna Potaś z klasy I LO – I miejsce, Małgorzata Małachowska z klasy I ZSZ – II m., Julia Kowalska z klasy I T – III m. W kategorii chłopców: I miejsce_ Daniel Twardowski z klasy II T, II m. –Dawid Stachowiak z klasy III ZSZ, III m- Szymon Kacprowicz z klasy II ZSZ.


Na boisku ORLIK w dniu 19.09.2016r. uczniowie naszej szkoły rozegrali mecz piłki nożnej  z reprezentacją Gimnazjum im. Jana Pawła II W Dzierzgoniu. Zespół Szkół reprezentowali uczniowie   III Klasy ZSZ: Gracjan Bączek, Adrian Grzywacz, Filip Kurdziel, Patryk Paw, Krzysztof Piotrowski, Dawid Stachowiak, Daniel Żukowski, Brajan Nowakowski.

 

Na stadionie leśnym w Mikołajkach Pomorskich, w dniu 06.10.2016 roku odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Licealiady 2016/2017. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych sztafeta dziewcząt wywalczyła II miejsce. W jej skład wchodziły : Roksana Bączek, Paulina Czupyt, Agata Dunia, Kaja Graczyk, Klaudia Jarzembińska, Julia kowalska, Martyna Mazurek,  Joanna Krzywdzińska, Małgorzata Małachowska,  Monika Potaś, Dorota Sinko.

Sztafeta chłopców w składzie: Adrian Grzywacz, Michał Jas, Michał Junak,  Szymon Kacprowicz, Damian  Majcherski, Patryk Paw, Krzysztof Sinko, Dawid Stachowiak, Daniel Twardowski, Daniel Żukowski została sklasyfikowana na trzecim miejscu.

W Centrum Sportowo- Rekreacyjnym w Dzierzgoniu dnia 16.11.2016 r. odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej w ramach Licealiady 2016/2017. W rozgrywkach  wzięły  udział reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych powiatu sztumskiego.  I miejsce wywalczył Zespół Szkól im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu, II miejsce zajął Zespól Szkół im. Stanisława Staszica w Barlewiczkach,  na III miejscu uplasował się Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Oskar Gajewski, Szymon Kacprowicz, Jakub Maryniowski, Jakub Kaczmarek, Dawid Stachowiak, Maciej Jankowski, Jakub Skibniewski, Marceli Majewski, Filip Orłowski, Krystian Chwesiuk.

 

W "Lasku Betoniarskim", w Dzierzgoniu, 05 listopada 2016 roku odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Sztumskiego, IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Dzierzgoń oraz II Otwarte Mistrzostwa Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu w Biegu na Orientację. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu a partnerem było Stowarzyszenie Norwid w Dzierzgoniu przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Sztumie, Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu, LGD ”Kraina Dolnego Powiśla”, PUP w Dzierzgoniu, RTI w Dzierzgoniu oraz Pośrednictwa Ubezpieczeniowego s.c. E. i K. Nazarewicz. Bieg odbywał się w jedenastu kategoriach, do których zgłosiło się 100 zawodników z powiatu sztumskiego, elbląskiego i ostródzkiego. Na pokonanie trasy wyznaczonej na mapie „Norwidówka” uczestnicy mieli godzinę. Oto najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych: Dziewczęta - K10 I miejsce Nikola Kolasa II miejsce Blanka Mackiewicz III miejsce Agata Pietrzak Chłopcy - M10 I miejsce Gabriel Mackiewicz II miejsce Michał Skurtys III miejsce Mateusz Nosal Dziewczęta - K12 I miejsce Oliwia Jabłońska II miejsce Julia Pawella SP Bruk III miejsce Sabina Wodnicka Chłopcy - M12 I miejsce Kacper Chwesiuk II miejsce Jakub Zaporowicz III miejsce Michał Klimek Dziewczęta K15 I miejsce Anna Krauze II miejsce Marzena Kruszyńska III miejsce Roksana Bączek Chłopcy - M15 I miejsce Tomasz Melka II miejsce Michał Żemojdzin III miejsce Tutaj Kacper Dziewczęta - K19 I miejsce Martyna Mazurek II miejsce Joanna Trzaska III miejsce Klaudia Jarzębińska Chłopcy - M19 I miejsce Michał Junak II miejsce Jakub Typański III miejsce Karol Chwesiuk Kobiety OPEN 1995 i starsze I miejsce Magdalena Niechciał -Wodnicka II miejsce Katarzyna Klimek III miejsce Jolanta Szewczun Mężczyźni OPEN 1995 i starsi I miejsce Roman Typański II miejsce Marek Kędzierski III miejsce Krzysztof Kraśniewski Kategoria rodzinna I miejsce Łukasz i Zbigniew Klimek II miejsce Kinga i Zbigniew Mazurkiewicz III miejsce Hanna i Piotr Szpejewscy Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczali: Przewodnicząca Rady Powiatu Sztumskiego pani Jolanta Szewczun oraz Starosta Powiatu Sztumskiego pan Wojciech Cymerys.

 

2 grudnia 2016 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Szymon Kacprowicz, Maciej Jankowski, Jakub Kaczmarek, Marcel Majewski, Jakub Maryniowski, Dawid Stachowiak, Jakub Skibniewski wzięła udział w Półfinale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej, który odbył się w Kwidzynie. Chłopcy po zaciętej walce zdobyli trzecie miejsce.

 

Dnia 5 grudnia 2016 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym, w kategorii dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział 51 uczniów – dwadzieścia pięć dziewcząt oraz dwudziestu sześciu chłopców.

Klasyfikacja

Kategoria dziewcząt

I m       Katarzyna Kruszewska II LO

II m      Dominika Sakwińska  IV T

III m     Joanna Trzaska III T

Kategoria chłopców

I m       Grzegorz Lis II ZSZ

II m      Andrzej Dziedzic II LO

III m     Szymon Kacprowicz II ZSZ

 

W Zespole Szkół w Barlewiczkach 9.12.2016r. odbył się powiatowy turniej tenisa stołowego. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Katarzyna Kruszewska, Dominika Sakwińska, Joanna Trzaska zajęła II miejsce a reprezentacja chłopców w składzie: Andrzej Dziedzic, Szymon Kacprowicz, Grzegorz Lis zajęła III miejsce.

 

 

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

Email Drukuj PDF

W Zespole Szkół w Barlewiczkach 9.12.2016 r odbył się powiatowy turniej tenisa stołowego. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: (Katarzyna Kruszewska, Dominika Sakwińska, Joanna Trzaska), zajęła II miejsce a reprezentacja chłopców w składzie: (Andrzej Dziedzic, Szymon Kacprowicz, Grzegorz Lis) zajęła III miejsce.

 

Półfinał Wojewódzki w Halowej Piłce Nożnej

Email Drukuj PDF

2 grudnia 2016 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Szymon Kacprowicz, Maciej Jankowski, Jakub Kaczmarek, Marcel Majewski, Jakub Maryniowski, Dawid Stachowiak, Jakub Skibniewski wzięła udział w Półfinale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej, który odbył się w Kwidzynie. Chłopcy po zaciętej walce zdobyli trzecie miejsce.

 

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

Email Drukuj PDF

Dnia 5 grudnia 2016 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym, w kategorii dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział 51 uczniów – dwadzieścia pięć dziewcząt oraz dwudziestu sześciu chłopców.

Klasyfikacja

Kategoria dziewcząt

I m       Katarzyna Kruszewska II LO

II m      Dominika Sakwińska  IV T

III m     Joanna Trzaska III T

Kategoria chłopców

I m       Grzegorz Lis II ZSZ

II m      Andrzej Dziedzic II LO

III m     Szymon Kacprowicz II ZSZ

 

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej w ramach Licealiady 2016/2017

Email Drukuj PDF

W Centrum Sportowo- Rekreacyjnym w Dzierzgoniu dnia 16.11.2016 r. odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej w ramach Licealiady 2016/2017. W rozgrywkach  wzięły  udział reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych powiatu sztumskiego.  I miejsce wywalczył Zespół Szkól im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu, II miejsce zajął Zespól Szkół im. Stanisława Staszica w Barlewiczkach,  na III miejscu uplasował się Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Oskar Gajewski, Szymon Kacprowicz, Jakub Maryniowski, Jakub Kaczmarek, Dawid Stachowiak, Maciej Jankowski, Jakub Skibniewski, Marceli Majewski, Filip Orłowski, Krystian Chwesiuk.

 

Biegi na orientację

Email Drukuj PDF

W "Lasku Betoniarskim", w Dzierzgoniu, 05 listopada 2016 roku odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Sztumskiego, IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Dzierzgoń oraz II Otwarte Mistrzostwa Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu w Biegu na Orientację. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu a partnerem było Stowarzyszenie Norwid w Dzierzgoniu przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Sztumie, Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu, LGD ”Kraina Dolnego Powiśla”, PUP w Dzierzgoniu, RTI w Dzierzgoniu oraz Pośrednictwa Ubezpieczeniowego s.c. E. i K. Nazarewicz. Bieg odbywał się w jedenastu kategoriach, do których zgłosiło się 100 zawodników z powiatu sztumskiego, elbląskiego i ostródzkiego. Na pokonanie trasy wyznaczonej na mapie „Norwidówka” uczestnicy mieli godzinę. Oto najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych: Dziewczęta - K10 I miejsce Nikola Kolasa II miejsce Blanka Mackiewicz III miejsce Agata Pietrzak Chłopcy - M10 I miejsce Gabriel Mackiewicz II miejsce Michał Skurtys III miejsce Mateusz Nosal Dziewczęta - K12 I miejsce Oliwia Jabłońska II miejsce Julia Pawella SP Bruk III miejsce Sabina Wodnicka Chłopcy - M12 I miejsce Kacper Chwesiuk II miejsce Jakub Zaporowicz III miejsce Michał Klimek Dziewczęta K15 I miejsce Anna Krauze II miejsce Marzena Kruszyńska III miejsce Roksana Bączek Chłopcy - M15 I miejsce Tomasz Melka II miejsce Michał Żemojdzin III miejsce Tutaj Kacper Dziewczęta - K19 I miejsce Martyna Mazurek II miejsce Joanna Trzaska III miejsce Klaudia Jarzębińska Chłopcy - M19 I miejsce Michał Junak II miejsce Jakub Typański III miejsce Karol Chwesiuk Kobiety OPEN 1995 i starsze I miejsce Magdalena Niechciał -Wodnicka II miejsce Katarzyna Klimek III miejsce Jolanta Szewczun Mężczyźni OPEN 1995 i starsi I miejsce Roman Typański II miejsce Marek Kędzierski III miejsce Krzysztof Kraśniewski Kategoria rodzinna I miejsce Łukasz i Zbigniew Klimek II miejsce Kinga i Zbigniew Mazurkiewicz III miejsce Hanna i Piotr Szpejewscy Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczali: Przewodnicząca Rady Powiatu Sztumskiego pani Jolanta Szewczun oraz Starosta Powiatu Sztumskiego pan Wojciech Cymerys. Dodatkowo wśród uczestników biegu rozlosowane zostały nagrody niespodzianki. Wszyscy uczestnicy imprezy mogli posilić się smaczną grochówką oraz drożdżówką przygotowaną i serwowaną przez młodzież z klasy II i III Technikum o specjalności technik żywienia i usług gastronomicznych pod opieką pani Gabrieli Stolarowicz i pani Marzeny Drwięga. Serdeczne podziękowania nauczycielom, pracownikom oraz uczniom za pomoc w organizacji zawodów.

Kierownik zawodów - Ewa Nazarewicz

 

Powiatowe Biegi Sztafetowe

Email Drukuj PDF

Na stadionie leśnym w mikołajkach Pomorskich, w dniu 06.10.2016 roku odbyły się Powiatowe Sztafetowe biegi Przełajowe w ramach Licealiady 2016/2017. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych sztafeta dziewcząt wywalczyła II miejsce. W jej skład wchodziły : Roksana Bączek, Paulina Czupyt, Agata Dunia, Kaja Graczyk, Klaudia Jarzembińska, Julia kowalska, Martyna Mazurek, Joanna Krzywdzińska, Małgorzata Małachowska, Monika Potaś, Dorota Sinko.

Sztafeta chłopców w składzie: Adrian Grzywacz, Michał Jas, Michał Junak, Szymon Kacprowicz, Damian Majcherski, Patryk Paw, Krzysztof Sinko, Dawid Stachowiak, Daniel Twardowski, Daniel Żukowski została sklasyfikowana na trzecim miejscu.

 

Szkolne Biegi Przełajowe

Email Drukuj PDF

W „Lesie Betoniarskim” 26.09.2016 roku odbyły się Szkolne Biegi Przełajowe. W zawodach startowało 41 uczniów- 19 dziewcząt i 22 chłopców. W kategorii dziewcząt pierwsze trzy miejsca zajęły: Monika Potaś z klasy I LO – I miejsce, Małgorzata Małachowska z klasy I ZSZ – II m., Julia Kowalska z klasy I T – III m. W kategorii chłopców: I miejsce_ Daniel Twardowski z klasy II T, II m. –Dawid Stachowiak z klasy III ZSZ, III m- Szymon Kacprowicz z klasy II ZSZ.

Serdecznie gratulujemy!

I.M.

 

Mecz towarzyski z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu

Email Drukuj PDF

Na boisku ORLIK w dniu 19.09.2016r. uczniowie naszej szkoły rozegrali  mecz piłki nożnej  z reprezentacją Gimnazjum im. Jana Pawła II W Dzierzgoniu. Zespół Szkół reprezentowali uczniowie   III Klasy ZSZ: Gracjan Bączek, Adrian Grzywacz, Filip Kurdziel, Patryk Paw, Krzysztof Piotrowski, Dawid Stachowiak, Daniel Żukowski, Brajan Nowakowski.

I.M.

 


Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 342395

Ulti Clocks content
1 (16).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Adela, Erast, Felicyta, Klemens,
Klementyn, Orestes, Przedwoj

Do końca roku zostało 39 dni.
Zodiak: Skorpion

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15