Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Samorząd Uczniowski

Akcja SU "Podziel się z innymi"'

Email Drukuj PDF

Dziękujemy bardzo uczniom i pracownikom szkoły, którzy wzięli udział w corocznej akcji Samorządu Uczniowskiego "Podziel się z innymi". Dzięki hojności udało się obdarować dwie rodziny naszych uczniów :) Serdecznie dziękujemy!

 

Debata o wartościach

Email Drukuj PDF

W naszej szkole odbyła się debata na temat wartości ważnych w życiu młodego człowieka. Debata została przeprowadzona przez Samorząd Uczniowski.  Podczas spotkania przedstawiciele różnych klas omawiali współczesne priorytety. Mogliśmy również wysłuchać opinii  oraz rad bardziej doświadczonych  osób, które wskazały nam czym należy kierować się w życiu. Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in. rodzina, zdrowie, wiara, edukacja, szacunek i wiele innych ważnych aspektów naszego życia.

 

Uwaga Akcja

Email Drukuj PDF

Samorząd uczniowski zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji.

 

Wyjazd Samorządu Uczniowskiego

Email Drukuj PDF

W nagrodę za pracę na rzecz szkoły członkowie samorządu uczniowskiego postanowili spędzić razem czas w oryginalny sposób. Korzystając z tego, że mogliśmy wyjechać z okazji Mikołajek wybraliśmy się do “Escaperooms” w Ergo Arenie.

Chcieliśmy przeżyć dreszczyk emocji, trochę adrenaliny i zobaczyć na co nas stać więc Escaperooms okazały się najlepszym sposobem żeby uzyskać to wszystko w jednej niesamowitej atrakcji!! Escaperooms ma wiele pokoi do wyboru, różnego rodzaju (od egzorcyzmów po laboratoria) oraz przemiłą obsługę.

Rewelacyjne miejsce, aby się zrelaksować, zmobilizować myślenie i współpracę ze znajomymi.    Po tych wszystkich emocjach oczywiście Mc Donald był obowiązkowy.:)

 

Mikołajki w szkole

Email Drukuj PDF

Jak co roku w naszej szkole pojawił się Św. Mikołaj, tym razem nieco spóźniony, ale na szczęście dotarł. Każda klasa już dużo wcześniej przygotowywała się na przyjęcie Mikołaja, przygotowując piosenkę, aby otrzymać słodycze. Święty Mikołaj zaskoczył nas nie tylko swoim spóźnieniem bo dotarł dopiero7 grudnia, ale zadziwił nas również swoim wyglądem oraz poczuciem humoru.

A jednak byliśmy grzeczni!:-)

 
Więcej artykułów…


Strona 1 z 2

Plikownia

Archiwum

Serwis dla nauczycieli

Ankiety

Użytkowników : 3
Artykułów : 594
Zakładki : 3
Odsłon : 342391

Ulti Clocks content
1 (54).jpg

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


moodlelogo


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Adela, Erast, Felicyta, Klemens,
Klementyn, Orestes, Przedwoj

Do końca roku zostało 39 dni.
Zodiak: Skorpion

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15